Ohmite TA305PA50K0JE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 50000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA305PA50K0JE.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 50000ohm, 5000V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, 5810
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 50000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 50000ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR747KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 47000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR1047KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 10W, 47000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA305PA50K0JE fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 50K Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Molded RDL
50K¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 12.7mm*2.54mm*25.91mm