Ohmite TA305PA100KJE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 100000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite TA305PA100KJE.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.27%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 5W, 100000ohm, 707.11V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 100K Ohm 5% 1W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Res, 100K, 5%, 4W, Axial, Metal Oxide Rohs Compliant: Yes |Vishay WK80922001003J5C00
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteOF104JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteOD104JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.25W, 100000ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Ohmite TA305PA100KJE fournies par ses distributeurs.
Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 100K 5% High Power
Res Thick Film 100K Ohm 5% 5W ±50ppm/C Glass RDL
RES 100K OHM 5W 5% RADIAL | Ohmite TA305PA100KJE
RESISTOR, 100K OHM, 5 WATT, RoHS
100K¦¸ ¡À5% 5W ¡À50ppm/¡æ 12.7mm*2.54mm*25.91mm