Ohmite LF055104A
Double Layer Capacitor/Ohmite |Ohmite LF055104A
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite LF055104A.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 7 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2019-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Ohmite LF055104A fournies par ses distributeurs.
CERAMIC COMPOSITION CAPACITORSDOUBLE LAYER CAPACITOR
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 5.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 100000uF, Through Hole Mount
RF/MICROWAVE CAPACITOR
LF MAXCAP 0.1F 5.5V