Ohmite LC055474A
Electric Double Layer Capacitor, Electric Double Layer, 5.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 470000uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ohmite LC055474A.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 7 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2019-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Ohmite LC055474A fournies par ses distributeurs.
Maxcap 470Mf 5.5V/Ohmite |Ohmite LC055474A
CERAMIC COMPOSITION CAPACITORSMAXCAP 470MF 5.5V
RF/MICROWAVE CAPACITOR
LC MAXCAP 0.47F 5.5V