NorComp 970-015-010R011
Connector Accessory, 0.465in Max Cable Dia, Backshell, ABS Polylac
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour NorComp 970-015-010R011.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Farnell
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+23.92%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2016-06-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de NorComp 970-015-010R011 fournies par ses distributeurs.
D-Sub Backshell 15 Position 180° STRAIGHT High temperature plastic U.L. 94HB, Black
D-Sub Backshells,Strain Relief Backshell 15pin High Temperature,Plastic
Backshell 180° 15 Shell Size Acrylonitrile Butadiene Styrene
CONN BACKSHELL 15POS 180DEG BLK