NKK Switches M2012TXW30-DA
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Small Rocker 6A 250VAC 30VDC 50000Cycles
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour NKK Switches M2012TXW30-DA.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Datasheet29 pagesIl y a 9 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2024-04-30
Pièces détachées
NKK SwitchesM2T12TXW13-DA
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Rocker 6A 250VAC 30VDC 50000Cycles
NKK SwitchesM2012TXW41-DA
Switch; Rocker; Mini; SPDT; ON-ON; Non-Illum; .365 Black Rocker; 6A; 125VAC; Vertical PC
C&K Components7101J1AQE2
Rocker Switch, Spdt, On-On, Maintained, 5A, 28Vdc, 3 Pcb Hole Cnt, Solder Terminal, Rocker
NKK SwitchesM2T12TXW41-DA
C&K Components7101J61CQE22
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Lever 5A 250VAC 28VDC Medical Bulk
C&K Components7101J1AV2QE2
Switch Rocker ON None ON SPDT PC Pins Rocker 5A 250VAC 28VDC Medical Bulk
Descriptions
Descriptions de NKK Switches M2012TXW30-DA fournies par ses distributeurs.
SWITCH, ROCKER, SPDT, 6A, 125VAC, BLACK
Switch, Rocker, Spdt, 6A, 125Vac, Black; Contacto, Configuración:Spdt; Interruptor, Operación:Encendido-Nada-Encendido; Color Del Actuador/Tapa:Negro; Montaje Del Interruptor:Through Hole; Contacto, Intensidad Max:6A |Nkk Switches M2012TXW30-DA