United Chemi-Con EMZA350ADA331MJA0G
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20%( 10 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105C Automotive T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
IHS
Future Electronics
Farnell
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Pièces détachées
PanasonicEEEFK1V331P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 330muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFP1E331AP
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D8xL10.2mm 330µF ±20% 25V 2000Hrs@105℃
PanasonicEEEFT1V331AP
Panasonic EEEFT1V331AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Cornell DubilierAFK337M35G24T-F
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 25V 330muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVY350ADA331MJA0G
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 670mA 2000h 105°C Cardboard T/R
Descriptions
Descriptions de United Chemi-Con EMZA350ADA331MJA0G fournies par ses distributeurs.
330uF 35V 425mA@120Hz 80mΩ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD / 330 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 4341
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf 35V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:0.08Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Capacitance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMZA350ADA331MJA0G