Nidec CJS-1201A2
SPDT, ON-OFF-ON Slide, 100mA @ 6V DC J-Hook SMD Terminals, Bulk Packaging, Non-washable with tape
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetCJS-1201A20100
3d
Pièces détachées
C&K ComponentsOS102011MA1QN1
Switch Slide ON ON SPDT Side Slide 0.1A 12VDC 10000Cycle PC Pins Thru-Hole Bulk
C&K ComponentsOS102011MS2QN1
C & K COMPONENTS - OS102011MS2QN1 - Slide Switch, SPDT, On-On, Through Hole, OS Series, 100 mA
C&K ComponentsOS102011MA1QS1
Slide Switch, 2 Positions, Spdt, On-On, Latched, 0.1A, 12Vdc, 5 Pcb Hole Cnt, Solder Terminal,
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 50V
Descriptions
Descriptions de Nidec CJS-1201A2 fournies par ses distributeurs.
SWITCH SLIDE SPDT 0.1A 6V