KYOCERA AVX UVR2C331MRD6
330uF 160V 卤20% 900mA@120Hz Plugin, D22xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UVR2C331MRD6.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Newark
TME
DigiKey
Pièces détachées
330uF 200V ±20% 1.01A@120Hz Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20% (16 X 35mm) Radial 7.5mm 1010mA 2000h 105C Bulk
NichiconUPZ2D331MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPZ 200V 330muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
NichiconUVR2D331MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 200V 330muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
NichiconUPZ2D331MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
PanasonicECA-2CHG331
Aluminum Electrolytic Capacitor, 330 uF, 160 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Leaded
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UVR2C331MRD6 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 160V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Capacitor Alum Elect, 330Uf, 160V, 20%, Radial; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):160V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:10000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm; Esr:- Rohs Compliant: Yes |Nichicon UVR2C331MRD6