Nichicon UUL1H220MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUL 50V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UUL1H220MCL1GS.
Future Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Datasheet2 pagesIl y a 9 ans
ODG (Origin Data Global)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-36.23%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2005-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEEHD1V220AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD-V 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEHD1H220P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD-V 50V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HD1J220P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD-V 63V 22muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF 35 V, UL SERIES 5000H 6.3 (DIA.) X 5.8MM
United Chemi-ConEMVL500ADA220MF80G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, 2826
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TRV 35V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UUL1H220MCL1GS fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.049A 5000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
22uF 50V 49mA@120Hz 卤20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626