Nichicon URZ2A100MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URZ 100V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon URZ2A100MDD1TD.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-15
Pièces détachées
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF
United Chemi-ConEKMQ101ELL100ME11D
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20%( 5 X 11mm) Radial 2mm 50mA 1000h 105C Bulk
PanasonicECA2AHG100
Cap Aluminum 10uF 100V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 2.5mm 54mA 1000h 105°C Bulk
PanasonicECA-2AHG100I
NHG Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.248Dia 6.30mm ±20% 10muF 100V
United Chemi-ConEKMG101ELL100MF11D
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 54mA 1000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKMG101ETD100MF11D
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 54mA 1000h 105°C Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Nichicon URZ2A100MDD1TD fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL