Nichicon URS1H222MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URS 50V 2200muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon URS1H222MRD.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECA1VM222
Cap Aluminum 2200uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1250mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicEEUHD1V222
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
PanasonicECA-1VM222B
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 35V 2200muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
NichiconUVK1V222MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 35V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
Descriptions
Descriptions de Nichicon URS1H222MRD fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 2200uF 50V 20%( 20 X 25mm) Radial 10mm 1750mA 2000h 85C Bulk
2200uF 50V 卤20% 1.75A@120Hz Plugin,D20xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 50VOLTS 2200UF LOW PROFILE, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor 2200Uf, 50V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Rs; Capacidad:2200Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:20Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Resistencia Esr:- |Nichicon URS1H222MRD