Nichicon UPW2A330MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 100V 33muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW2A330MPD1TD.
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Farnell
element14
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+206%
Pièces détachées
NichiconUFG1K330MPM
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFG 80V 33muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicECA-2AHG330
Cap Aluminum 33uF 100V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 130mA 1000h 105C Bulk
United Chemi-ConEKMG101ELL330MHB5D
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 130mA 1000h 105°C Bulk
PanasonicECA-2AHG330B
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20% (8 X 11.5mm) Radial 5mm 130mA 1000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW2A330MPD1TD fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 320mA 5000h 105C Automotive Ammo
33uF 100V 卤20% 96mA@120Hz Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PW Series 33 uF 100 V 105°C Ø10 x 12.5mm LS=5mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 33UF, 100V, 20%, RADIAL; Capacitance:33µF; Voltage(DC):100V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lifetime @ Temperature:5000 hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lea
Aluminum Electrolytic Capacitor, 33Uf, 100V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:33Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:100V; Diámetro:10Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:12.5Mm |Nichicon UPW2A330MPD1TD