Nichicon UPW1J330MED1TD
Nichicon UPW1J330MED1TD Aluminum Electrolytic Capacitor, 33UF, 63V, 20%, Radial
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1J330MED1TD.
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-99.81%
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
Pièces détachées
United Chemi-ConEKMG500ELL330ME11D
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 90mA 1000h 105°C Bulk
KYOCERA AVXUVZ1H330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVZ 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUVY1H330MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVY 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF
PanasonicEEUHD1H330
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD 50V 33muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1J330MED1TD fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 250mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 33Uf, 63V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:33Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:63V; Diámetro:6.3Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW1J330MED1TD