Nichicon UPW1E470MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1E470MDD1TD.
IHS
Farnell
Burklin Elektronik
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.04%
Empreinte
3DTélécharger
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
Pièces détachées
NichiconUPS1E470MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik860010472005
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicECA-1EM470
M Series 25 V 47 uF 5 x 11 mm 2 mm=LS Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicECA-1EM470I
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47uF, 25V, 20%, RADIAL
PanasonicECA-1EM470B
M Series 25 V 47 uf 5x11mm 5mm=LS Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 25V 47muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1E470MDD1TD fournies par ses distributeurs.
NICHICON UPW1E470MDD1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF, 25V, 20%, RADIAL
Electrolytic capacitor, 47 µF, 25 V (DC), ±20 %, radial, pitch 4 mm, Ø 5 mm, UPW1E470MDD1TD
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Through Hole Mount
UPW Series 25 v 47 uf 105'c 5x11mm LS=2.5mm Tape/Ammo Radial Electrolytic
Aluminum Electrolytic Capacitor, 47Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:47Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW1E470MDD1TD
CAP, 47µF, 25V, 20%; Capacitance: 47µF; Voltage Rating: 25V; Product Range: PW Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Diameter: 5mm; Available until stocks are exhausted Alternative available