Nichicon UPW1E220MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1E220MDD1TD.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Future Electronics
element14
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
Pièces détachées
United Chemi-ConEKMG250ELL220ME11D
22uF 25V ±20% 54mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUFG1E220MDM
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 50mA 1000h 85C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF
NichiconUKT1E220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKT 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECEA1EKA220
Panasonic ECEA1EKA220 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicECEA1EKS220
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KS 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1E220MDD1TD fournies par ses distributeurs.
NICHICON UPW1E220MDD1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 25V, 20%, RADIAL
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
22uF 25V 卤20% 54mA@120Hz Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
PW Series 22 F 25 V 105 °C Ø 5 x 11 mm LS=2mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 2; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 25V, 20%, RADIAL; Capacitance: 22µF; Voltage(DC): 25V; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: PC Pin; Lifetime @ Temperature: 2000 h
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22Uf, 25V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:22Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW1E220MDD1TD