Nichicon UPW1E100MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 10muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1E100MDD1TD.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Newark
Farnell
Future Electronics
element14
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
Pièces détachées
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVP 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Wurth Elektronik860010472002
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicECA-1EM100
M Series 25V 10 uf 5 x 11 mm 2mm=LS Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicECA-1EM100B
M Series 25 V 10 uF ±20 % 5 x 12 mm LS=5 mm Aluminum Electrolytic Capacitor
NichiconUPS1E100MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1E100MDD1TD fournies par ses distributeurs.
NICHICON UPW1E100MDD1TD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10UF, 25V, 20%, RADIAL
Cap Aluminum Lytic 10uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
10uF 25V 卤20% 180mA@100kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
PW Series 10 uF 25 V 105 °C Ø 5 x 11 mm LS=2 mm Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10Uf, 25V, 20%, Radial; Capacitance:10Μf; Voltage(Dc):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:2Mm Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPW1E100MDD1TD