Nichicon UPW1C332MHD1TN
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 3300muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1C332MHD1TN.
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
United Chemi-ConELXZ160ELL332MK35S
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20%( 12.5 X 35mm) Radial 5mm 2510mA 7000h 105C Automotive Bulk
KYOCERA AVXUVR1C332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 16V 3300muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConEKYB160ELL332MK25S
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20%( 12.5 X 25mm) Radial 5mm 2530mA 10000h 105C Bulk
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 3450mA 6000h 105C
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR ZLH 16V 3300muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
NichiconUPS1C332MHD
Cap Aluminum Lytic 3300uF 16V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1900mA 3000h 105C Bulk
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1C332MHD1TN fournies par ses distributeurs.
3300uF 16V 22m惟 卤20% 2.555A@100kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 3300UF,
Aluminum Electrolytic Capacitor, 3300Uf, 16V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:3300Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:16V; Diámetro:16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1C332MHD1TN
CAPACITOR ALUM ELEC, 3300UF, 16V, 20%, RADIAL; Product Range:NICHICON - PW Series; Capacitance:3300µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:16V; Diameter:16mm; ESR:0.044ohm; Height:25mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded