Nichicon UPW1A101MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 100muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPW1A101MDD1TD.
Newark
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Datasheet5 pagesIl y a 11 ans
Farnell
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-44.25%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
Pièces détachées
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF, 10V, 20%, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
United Chemi-ConEKMG100ELL101ME11D
PanasonicECA-1AHG101
Cap Aluminum 100uF 10V 20% Aluminum Cylindrical Can 105°C Bag
PanasonicECA-1AHG101B
Cap Aluminum Lytic 100uF 10V 20% Radial 105°C Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPW1A101MDD1TD fournies par ses distributeurs.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF, 10V, 20%, RADIAL, FULL REEL
100uF 10V 600m惟 卤20% 117mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Cap Aluminum Lytic 100uF 10V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100Uf, 10V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:100Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:10V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1A101MDD1TD