Nichicon UPM1K680MHD6
68uF 80V 卤20% 325mA@120Hz Plugin, D12.5xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UPM1K680MHD6.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
NichiconUPM2A680MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 100V 68muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
NichiconUPJ2A680MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 100V 68muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC2A680
Cap Aluminum Lytic 68uF 100V 20%( 12.5 X 15mm) Radial 5mm 511mA 5000h 105C Automotive Bulk
Wurth Elektronik860080775010
WCAP-ATLI Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConELXY630ELL680MJ16S
Cap Aluminum Lytic 68uF 63V 20%( 10 X 16mm) Radial 5mm 525mA 5000h 105C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Nichicon UPM1K680MHD6 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
Capacitor,68Uf,80Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UPM1K680MHD6
Low Impedance, High Reliability Lead Type, 68 μ F, 80 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL TH