KYOCERA AVX UPM0J681MPD6TD
Capacitor Aluminum Electrolytic Cap680uF 6.3V 20% Radial 10X15 LS 5mm | Nichicon UPM0J681MPD6TD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UPM0J681MPD6TD.
Newark
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Datasheet7 pagesIl y a 16 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.47%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVXUPW0J681MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF 6.3 V DC, CD SERIES 5000H 8 (DIA.) X 10MM
KYOCERA AVXUPW1C681MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEUFR1A681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FR 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEUFM1A681L
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FM 10V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEUFC1A681L
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 20%, 10V, Radial
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UPM0J681MPD6TD fournies par ses distributeurs.
UPM Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 6.3V
680uF 6.3V 110m惟 卤20% 685mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Capacitor Alum Elect, 680Uf, 6.3V, 20%, Radial, Full Reel; Capacitance:680Μf; Voltage(Dc):6.3V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Pc Pin; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |Nichicon UPM0J681MPD6TD