KYOCERA AVX UPJ1K181MHD6TN
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UPJ1K181MHD6TN.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 16 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
NichiconUPJ2A181MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 100V 180muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
KYOCERA AVXUPJ1J181MHD6TN
180uF 63V 120m惟 卤20% 750mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
KYOCERA AVXUPM2A181MHD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
PanasonicEEU-FC1J181S
Cap Aluminum 180uF 63V 20% (12.5 X 15mm) Radial 5mm 1020mA 5000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKZE630ELL181MK16S
Cap Aluminum Lytic 180uF 63V 20% (12.5 X 16mm) Radial 5mm 1150mA 5000h 105°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UPJ1K181MHD6TN fournies par ses distributeurs.
UPJ ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.630Dia 16.00mm ±20% 180muF 80V
543mA@120Hz 卤20% 7.5mm 80V 180uF Plugin,D16xL16.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
CAP ALUM 180UF 20% 80V RADIAL TH