KYOCERA AVX UPJ0J681MPD1TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UPJ0J681MPD1TD.
Pièces détachées
NichiconUPM0J681MPD
680uF 6.3V 卤20% 730mA@10kHz Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
KYOCERA AVXUPM0J681MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 6.3V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConELXZ6R3ELL681MH12D
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20%( 8 X 12mm) Radial 3.5mm 555mA 3000h 105C Automotive Bulk
NichiconUPA0J681MPD
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 630mA 3000h 105C Automotive Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR PK 6.3V 680muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEKY-6R3ELL681MHB5D
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 640mA 6000h 105°C Bulk
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UPJ0J681MPD1TD fournies par ses distributeurs.
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 6.3V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
680uF 6.3V 卤20% 605mA@120Hz Plugin,D8xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL