Nichicon UKW1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UKW1A332MHD.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.81%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
NichiconUFW1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConESMG100ELL332MK20S
Cap Aluminum Lytic 3300uF 10V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1420mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA1AHG332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR NHG 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicECA-1AM332
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF
NichiconUVR1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon UKW1A332MHD fournies par ses distributeurs.
3300uF 10V 卤20% 1.42A@120Hz Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
3.3mF 10V ¡À20% 5mm 2000h@ 85¡ãC 1.42A@ 120Hz,1.633A@ 10kHz ,D12.5xL20mm 20mm*20mm
Standard, For Audio Equipment Lead Type, 3300 μ F, 10 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL