Nichicon UHV1E122MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHV 25V 1200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UHV1E122MHD.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
TME
Nichicon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEU-FC1E122
Cap Aluminum 1200uF 25V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1945mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEU-FC1E122B
Panasonic EEUFC1E122B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
NichiconUPA1E122MHD
1200uF 25V 卤20% 1.607A@120Hz Plugin,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEU-FR1E122L
Cap Aluminum 1200uF 25V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 2470mA 10000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKYB250ELL122MJ25S
1200uF 25V ±20% 1.91A@100kHz Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKZN250ELL122MJ25S
1200uF 25V ±20% 2.9A@100kHz Plugin,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Descriptions
Descriptions de Nichicon UHV1E122MHD fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1200uF, Through Hole Mount
1.485A@120Hz 卤20% 5mm 25V 1200uF Plugin,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
1.2mF 25V ¡À20% 5mm 6000h@ 105¡ãC 1.485A@ 120Hz,2.475A@ 100 kHz 12.5mm*20mm*22mm
Extremely Low Impedance, High Reliability Lead Type, 1200 μ F, 25 V, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL