KYOCERA AVX UHE1A123MHD
12000uF 10V 卤20% 3.424A@120Hz Plugin, D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UHE1A123MHD.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
United Chemi-ConEKYB100ELL123ML40S
Cap Aluminum Lytic 12000uF 10V 20%( 16 X 40mm) Radial 7.5mm 4220mA 8000h 105C Bulk
United Chemi-ConEKYB100ELL123MMP1S
Cap Aluminum Lytic 12000uF 10V 20%( 18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 4280mA 8000h 105C Bulk
United Chemi-ConELXZ6R3ELL123ML40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 12000uF
KYOCERA AVXUHE0J123MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHE 6.3V 12000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NichiconUPW0J123MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 12000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEU-FC1A123
Cap Aluminum 12000uF 10V 20% (18 X 40mm) Radial 7.5mm 3735mA 5000h 105°C Bulk
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UHE1A123MHD fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 12000uF, Through Hole Mount
Capacitor,12Mf,10Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UHE1A123MHD
Extremely Low Impedance, High Reliability Lead Type, 12000 μ F, 10 V, RoHS
Nichicon SCT
12mF 10V ¡À20% 7.5mm 8000h@ 105¡ãC 3.424A@ 120Hz,4.28A@ 100kHz 40mm*40mm
CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL