Nichicon UHE0J682MHD3
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20%( 18 X 20mm) Radial 7.5mm 2860mA 8000h 105C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon UHE0J682MHD3.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
United Chemi-ConELXZ6R3ELL682MM20S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2490mA 8000h 105C Automotive Bulk
United Chemi-ConEKYB6R3ELL682MK30S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20%( 12.5 X 30mm) Radial 5mm 2860mA 8000h 105C Bulk
United Chemi-ConEKYB6R3ELL682ML20S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20%( 16 X 20mm) Radial 7.5mm 2610mA 8000h 105C Bulk
KYOCERA AVXUPW0J682MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 6800muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
6800uF 6.3V 28m惟 卤20% 2.117A@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEU-FC0J682S
Cap Aluminum 6800uF 6.3V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2490mA 5000h 105°C Bulk
Descriptions
Descriptions de Nichicon UHE0J682MHD3 fournies par ses distributeurs.
6800uF 6.3V 卤20% 2.86A@100kHz Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Through Hole Mount