KYOCERA AVX UCM1C681MNL1GS
680uF 16V 425mA@120Hz 卤20% SMD, D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UCM1C681MNL1GS.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
Tendance sur 3 mois:
-8.89%
Pièces détachées
PanasonicEEEFT1C681AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1C681P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Cornell DubilierAFK687M16G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-FK1C681AP
United Chemi-ConEMZA160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105C Automotive T/R
KYOCERA AVXUCD1C681MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UCM1C681MNL1GS fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 3333
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (8 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105C Automotive T/R
680¦ÌF 16V ¡À20% 2000h@ 105¡ãC 425mA@ 120Hz,850mA@ 100kHz SMD 8.3mm*8.3mm*10.5mm
Low Impedance Chip Type, 680 μ F, 16 V, -55°C to 105°C, RoHS