KYOCERA AVX UCM0J222MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCM 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX UCM0J222MNL1GS.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
ODG (Origin Data Global)
TME
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-44.21%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2012-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicEEEFT0J222AP
Panasonic EEEFT0J222AP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEEFT0J222GP
Cap Aluminum Lytic 2200uF 6.3V 20%( 10 X 10.2mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 3000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVA100ARA222MKE0S
Cap Aluminum 2200uF 10V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 960mA 2000h 85°C T/R
2200uF 6.3V 890mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
2200uF 10V 960mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Descriptions
Descriptions de KYOCERA AVX UCM0J222MNL1GS fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor; 2200uF; 6.3V; -55+105 deg.C; 20%
2200uF 6.3V 595mA@120Hz 60m惟 卤20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Cap Aluminum Lytic 2200uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 1190mA 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 4141