Nichicon RNS0J151MDN1KX
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.021 Ohm 3900mA 2000h 105C Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon RNS0J151MDN1KX.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+159%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Pièces détachées
United Chemi-ConAPSA100ELL151MFA5G
Capacitor Aluminum Polymer 150Uf, 10V, 20%, Radial
NichiconRR70J151MDN1
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5600mA 2000h 105C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
United Chemi-ConAPSG160ELL151MF05S
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3200mA 20000h 105C Bulk
Panasonic 16SEPF150M+TSS - Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors (OS-CON)
Descriptions
Descriptions de Nichicon RNS0J151MDN1KX fournies par ses distributeurs.
RNS Series 6.3 V 150 uF ±20% 8 x 11.5 LS=3.5 mm Polymer Aluminum Capacitor
6.3V 150uF Polymer 卤20% 21m惟 390mA@120Hz Plugin,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Through Hole Mount