Nichicon PLS0G561MCO6TD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon PLS0G561MCO6TD.
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
NichiconPLF0G561MCO6
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 9mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5200mA 2000h 105C Automotive Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXRL80G561MDNASQKX
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 8mm) Radial 3.5mm 0.006 Ohm 6100mA 5000h 105C T/R
Panasonic4SEPC560M+TS
Descriptions
Descriptions de Nichicon PLS0G561MCO6TD fournies par ses distributeurs.
4V 560uF Polymer 卤20% 7m惟@100kHz 5.2A@100kHz Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
PLS Radial Can aluminum capacitor 0.315Dia 8.00mm ±20% 560muF 4V
Polymer/ Tp&ammo |Nichicon PLS0G561MCO6TD
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H