Nichicon LQS2V271MELA35
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LQS2V271MELA35.
Nichicon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
United Chemi-ConEKMM451VSN271MA35T
Cap Aluminum Lytic 270uF 450V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 1.228 Ohm 1280mA 3000h 105°C Bulk
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 350V 270muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Nichicon LQS2V271MELA35 fournies par ses distributeurs.
LQS ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Radial Can - Snap-In aluminum electrolytic capacitor 0.984Dia 25.00mm ±20% 270muF 350V
270¦ÌF 350V ¡À20% 10mm 3000h@ 105¡ãC 1.1A@ 120Hz,1.573A@ 50kHz ,D25xL35mm , 37mm
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LQS2V271MELA35
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP TH
105degC Permissible for Rapid Charge and Discharge Application Snap-in Terminal Type, 270 μ F, 350 V, -25 to 105°C, RoHS