Nichicon LQS2V181MELA25
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LQS 350V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LQS2V181MELA25.
Nichicon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.39%
Pièces détachées
Cornell Dubilier381LX181M400K022
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 180uF 400V 20% | Cornell-Dubilier 381LX181M400K022
Cornell Dubilier381LX181M250J012
Cap Aluminum Lytic 180uF 250V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1.105 Ohm 900mA 105C
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 450V 180muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKMS401VSN181MQ25S
Cap Aluminum Lytic 180uF 400V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 990mA 3000h 105C
Descriptions
Descriptions de Nichicon LQS2V181MELA25 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
180¦ÌF 350V ¡À20% 10mm 3000h@ 105¡ãC 1.287A@ 50kHz,900mA@ 120Hz ,D25xL25mm , 25mm*27mm
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LQS2V181MELA25
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP TH
105degC Permissible for Rapid Charge and Discharge Application Snap-in Terminal Type, 180 μ F, 350 V, -25 to 105°C, RoHS