KYOCERA AVX LLS2W331MELC
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 2150mA 3000h 85C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KYOCERA AVX LLS2W331MELC.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Newark
Factory Futures
Tendance sur 3 mois:
-17.79%
Stock
29,514
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 µF
330 µF
Mount
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Voltage Rating (DC)
450 V
450 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
804 mΩ
Ripple Current
2.15 A
2.15 A
Height - Seated (Max)
35.0012 mm
35.0012 mm
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierSLPX331M450H5P3
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.804 Ohm 2150mA 3000h 85C