Nichicon LLS1K152MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 80V 1500muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LLS1K152MELZ.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.19%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
NichiconLLS2A152MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 100V 1500muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconLGU2A152MELA
Cap Aluminum Lytic 1500uF 100V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 2030mA 3000h 105C Bulk
NichiconLLS2A152MELZ
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Through Hole Mount
PanasonicECOS2AP152DA
Cap Aluminum 1500uF 100V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.155 Ohm 2570mA 3000h 85°C Bulk
Cornell DubilierSLP152M063A3P3
Cap Aluminum Lytic 1500uF 63V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.265 Ohm 1500mA 3000h 105C
PanasonicECO-S2AA152BA
Cap Aluminum 1500uF 100V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 0.122 Ohm 2100mA 3000h 105°C Bulk
Descriptions
Descriptions de Nichicon LLS1K152MELZ fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 1500uF 80V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 2010mA 3000h 85C Bulk
CAPACITORS, ALUMINUM ELECTROLYTIC, SNAP IN 80VOLTS 1500UF 85C 22X30X10L/S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Through Hole Mount
卤20% 2.01A@120Hz 10mm 80V 1500uF Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS