Nichicon LGY1K332MELB35
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 80V 3300muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LGY1K332MELB35.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-75.00%
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGY 63V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXUPJ1A332MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1A332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 10V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1E332
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 3010mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEUFC1C332
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 16V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR ZL 16V 3300muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Descriptions
Descriptions de Nichicon LGY1K332MELB35 fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum 3300uF 80V 20% (30 X 35mm) 10mm 2400mA 5000 hr 105C Bulk
GY Series 80 V 3300 uf 105 °C Long Life Snap in Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
卤20% 2.4A@120Hz 10mm 80V 3300uF Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS