Nichicon LGNW6181MELZ40
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 420V 180muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LGNW6181MELZ40.
Nichicon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.68%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
NichiconLGU2F181MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 180muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
PanasonicEET-ED2W181BA
Cap Aluminum 180uF 450V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 0.737 Ohm 1120mA 3000h 105°C Bulk
KYOCERA AVXLGU2W181MELZ
CAPACITOR ALUMINUM ELECTROLYTIC 180UF 450V 20% SNAP-IN 22X50MM, LGU SERIES
Cornell Dubilier381LX181M450K032
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 450V 180muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
United Chemi-ConEKMS451VSN181MQ35S
Cap Aluminum Lytic 180uF 450V 20% (25.4 X 35mm) Snap-In 10mm 1060mA 3000h 105C
Descriptions
Descriptions de Nichicon LGNW6181MELZ40 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
卤20% 910mA@120Hz 10mm 420V 180uF Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
180¦ÌF 420V ¡À20% 10mm 3000h@ 105¡ãC 1.3013A@ 50 kHz,910mA@ 120Hz ,D22xL40mm , 22mm*42mm
105degC Smaller-sized Snap-in Terminal Type, 180 μ F, 420 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
Snap In & Terminal/ Bulk |Nichicon LGNW6181MELZ40
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP TH