Nichicon LGJ2G680MELZ20
Aluminum Electrolytic Capacitor, 68UF 400 V, Gj Series 3000H 22 (dia.) X 20MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nichicon LGJ2G680MELZ20.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Nichicon SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.83%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 68UF 450 V, GJ SERIES 3000H 25 (DIA.) X 20MM
KYOCERA AVXLLS2W680MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 450V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Cornell DubilierSLPX680M450A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 450V 68muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Wurth Elektronik861221483001
Electrolytic Capacitor, Snap-in, WCAP-AIE8 Series, 68 F, 20%, 450 V, 22 mm
Wurth Elektronik861141483001
WCAP-AI3H Aluminum Electrolytic Capacitors
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Nichicon LGJ2G680MELZ20 fournies par ses distributeurs.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 68uF 400V 20% (22 X 20mm) Snap-In 10mm 0.62A 3000h 105C Bulk
卤20% 886.6mA@50kHz 10mm 400V 68uF Plugin,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS