NIC Components NML06J39NTRF
Inductor RF Chip Multi-Layer 0.039uH 5% 100MHz 12Q-Factor 0.5A 0.65Ohm DCR 0603 T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour NIC Components NML06J39NTRF.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.039uH 5% 300MHz 10Q-Factor Ceramic 0.12A 2.4Ohm DCR 0201 T/R
TAIYO YUDENHK100539NJ-T
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Descriptions
Descriptions de NIC Components NML06J39NTRF fournies par ses distributeurs.
Ind Chip Ml 39Nh 5% 100Mhz 8Q-Fctr 300Ma 0603 Rohs Compliant: Yes |Nic Components NML06J39NTRF
NML Series 0603 39 nH ±5 % Tolerance 300 mA Smut Multilayer Chip Inductor
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, SMD, 0603