NIC Components NIN-FB331JTR85F
Inductor RF Chip Molded Wirewound 330uH 5% 796KHz 40Q-Factor 0.085A 14Ohm DCR 1812 T/R
NRND
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-03-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de NIC Components NIN-FB331JTR85F fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 330uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 1812