NIC Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F
Capacitor Aluminum 220uF 6.3VDC 20% 6.3 X 6.3mm SMD 1.96 Ohm 95mA 2000 hr T/R
Obsolete
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
Pièces détachées
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 8mm) SMD 1.51 Ohm 105mA 1000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 35 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F fournies par ses distributeurs.
NACE Series 220 uF 6.3 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Smt Alum. Electrolytic Cap Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACE221M6.3V6.3X6.3TR13F
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 220muF 6.3V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626