NIC Components NACE102M10V10X10.5TR13F
NACE Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Obsolete
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Future Electronics
NIC Components
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.5 Ohm 330mA 2000h 85C T/R
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.4 Ohm 310mA 2000h 105C T/R
United Chemi-ConEMVY6R3ADA102MHA0G
Cap Aluminum Lytic 1000uF 6.3V 20%( 8 X 10mm) SMD 450mA 2000h 105C Automotive T/R
Cornell DubilierAVS108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
NACZ Series 1000 uF 6.3 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicEEE-0JA102UP
Panasonic EEE0JA102UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Descriptions
Descriptions de NIC Components NACE102M10V10X10.5TR13F fournies par ses distributeurs.
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.4 Ohm 450mA 2000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 1mF 10V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4141