Nexperia PESD3V3S2UQ,115
20V 150W 5.2V 3.3V SOT-663 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Nexperia PESD3V3S2UQ,115.
IHS
Datasheet13 pagesIl y a 16 ans
Tendance sur 3 mois:
-91.86%
Introduction Date2004-04-28
Pièces détachées
TVS Diodes & ESD Suppressors; DF3A6.8FUT1G; ON SEMICONDUCTOR; 5 V; 16 V; 6.4 V; 6.8 V
Trans Voltage Suppressor Diode, 150W, 5V V(RWM), Unidirectional, 2 Element, Silicon
TVS DIODE 3.3VWM 7.8VC SOT1123 / 7.8V Clamp 1A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-1123
Trans Voltage Suppressor Diode, 5V V(RWM), Unidirectional, 2 Element, Silicon
6.5A@8/20us 13V 70W 5.8V Unidirectional 5V SOT-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
30W 13V 5.32V 3.3V SOT-883 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descriptions
Descriptions de Nexperia PESD3V3S2UQ,115 fournies par ses distributeurs.
Trans Voltage Suppressor Diode, 110W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 2 Element, Silicon
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 3.3V Automotive 3-Pin SOT-663 T/R / TVS DIODE 3.3VWM 20VC SOT663
PESD Series 20 V 275 pF Surface Mount Double ESD Protection Diode - SOT-663
ESD Protection Device, 20 V, SOT-663, 3 Pins, 3.3 V, 275 pF, PESDxS2UQ
Double ESD protection diode in SOT663 package
IC,PESD3V3S2UQ,115,DIODE ARRAY ESD TAPE-7 <AZ
DIODE ESD PROTECTION 3.3V SOT663
NOW NEXPERIA, TRANS VOLTAGE SUPP
TVS Diode; Reverse Stand-Off Voltage, VRWM:3.3V; Clamping Voltage Max, Vc:20V; Diode Configuration:Dual Common Anode; Diode Case Style:SOT-663; No. of Pins:3 ;RoHS Compliant: Yes
DIODE, TVS, DUAL, SOT-663; Clamping Voltage Vc Max:20V; Diode Case Style:SOT-663; No. of Pins:3Pins; Operating Voltage:3.3V; Power Dissipation Pd:-; Product Range:PESD3 Series; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:N