Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXV-T
Hdmi Tft Module, 3.5IN, Sunlight Readable, Premium, Touch, EVE2 Series
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Master Electronics
Datasheet12 pagesIl y a 8 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Descriptions
Descriptions de Newhaven Display NHD-3.5-320240FT-CSXV-T fournies par ses distributeurs.
LCD DISPLAY TFT 3.5" 320X240
Newhaven 320x240 Transmissive 3.5(Inch) EVE2 TFT Prem. Module Res. Touch @ 3.3 and SPI Interface Interface with (CN1): Male IDC Box Header; 20-pin; 2x10; 2.54mm pitch (CN2): Top-contact FFC Connector; 20-pin; 1.00mm pitch Connector and FT812 Controller. PN - NHD-3.5-320240FT-CSXV-T