Newhaven Display NHD-2.7-12864WDY3
Oled Displays & Accessories 2.7 in Yellow Oled 128 X 64
Fiches techniques et documents
Upverter
Datasheet0 pageIl y a 0 an
Electro Sonic
Master Electronics
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.52%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Newhaven Display NHD-2.7-12864WDY3 fournies par ses distributeurs.
GRAPHIC DISPLAY OLED YELLOW 2.7"
NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
Newhaven 128 x 64 pixels Yellow 2.7 Yellow Graphic OLED @ 3.3V and 8-bit Parallel/3-wire SPI or 4-wire SPI Interface with 1 x 20 Top Connector and SSD1322 Controller. PN - NHD-2.7-12864WDY3