Texas Instruments LM4040AIM3X-2.5
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Texas Instruments
Technical Drawing4 pagesIl y a 3 ans
Official datasheet0 pageIl y a 0 an
Technical Drawing2 pagesIl y a 9 ans
Datasheet53 pagesIl y a 11 ans
Datasheet44 pagesIl y a 13 ans
Datasheet33 pagesIl y a 13 ans
Technical Drawing2 pagesIl y a 21 ans
National Semiconductor
Augswan
iiiC
Jameco
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Pièces détachées
Analog DevicesADR5041BRTZ-R2
Two Terminal Voltage Reference, 1 Output, 2.5V, Trim/Adjustable, BIPolar, PDSO3
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5/NOPB
Texas InstrumentsLM4040BIM3-2.5
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5
Diodes Inc.LM4040C25FTA
Voltage Reference, Precision Micropower, Shunt - Fixed, 2.5V, SOT-23-3, LM4040 Series
Diodes Inc.ZR40401F25TA
EAR99 ZR404 Tape & Reel (TR) 1998 voltage reference device 60muA 2.5V 45muVrms -40C~85C TA
Descriptions
Descriptions de Texas Instruments LM4040AIM3X-2.5 fournies par ses distributeurs.
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R