Murata XRCGB26M000F2P00R0
Crystal, Quartz, 26 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 20 ppm, 6 pF, 20 ppm, XRCGB_F_P
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata XRCGB26M000F2P00R0.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Newark
Ciiva
Future Electronics
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+41.10%
Country of OriginJapan
Introduction Date2014-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
25MHz 18pF ±20ppm HC-49S-2P Crystals ROHS
ECS InternationalECS-240-10-36-JTM-TR
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin Mini-CSMD
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 26MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 26MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal 24.576MHz ±15ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Murata XRCGB26M000F2P00R0 fournies par ses distributeurs.
Crystal 26MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
XR Series 26 MHz ±20 ppm Resin Sealing Surface Mount Crystal Unit