Murata LQW2BHNR39J03L
Inductor RF Chip Wirewound 390nH 5% 10MHz 15Q-Factor Air 170mA 2.5Ohm DCR 0805 Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW2BHNR39J03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
TAIYO YUDENHK1608R39J-T
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Wurth Elektronik744786239A
INDUCTOR, 390NH, 0.15A, 0603, MULTILAYER
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 5% 10MHz Ferrite 0.62A 0.28Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata LQW2BHNR39J03L fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.39uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering,, 2015/0805
Fixed Inductors 0805 0.39uH +/-5% Chip Inductor
10MHz 400MHz 170mA 15@25.2MHz 390nH 2.5¦¸ ¡À5% 0805 2mm*1.5mm*1.78mm
INDUCTOR, 390NH, 400MHZ, 0.17A, 0805;
FIXED IND 390NH 170MA 2.5OHM SMD
LQW2 Nonstandard 0.079Lx0.059W 2.00mmx1.50mm 390nH