Murata LQW2BHNR15G03L
Inductor RF Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 30Q-Factor Air 260mA 680mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW2BHNR15G03L.
Geoflip
Datasheet10 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.90%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 32Q-Factor 160mA 1.5Ohm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 150nH 2% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 400mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.14uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Descriptions
Descriptions de Murata LQW2BHNR15G03L fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductors 0805 0.15uH +/-2% Chip Inductor
100MHz 350MHz 260mA 30@150MHz 150nH 680m¦¸ ¡À2% 0805 2mm*1.5mm*1.78mm
INDUCTOR, 150NH, 350MHZ, 0.26A, 0805;
FIXED IND 150NH 260MA 0.68OHM SM
LQW2 Nonstandard 0.079Lx0.059W 2.00mmx1.50mm 150nH