Murata LQW2BHNR12G03L
Inductor RF Chip Wirewound 120nH 2% 100MHz 40Q-Factor Air 320mA 400mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata LQW2BHNR12G03L.
_legacy Avnet
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ferrite 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.51Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Chip Wirewound 120nH 2% 100MHz 32Q-Factor 180mA 1.3Ohm DCR 0603 Paper T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 2% 150MHz 32Q-Factor Ceramic 0.24A 0.75Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Descriptions
Descriptions de Murata LQW2BHNR12G03L fournies par ses distributeurs.
Inductor, 120Nh, 750Mhz, 0.32A, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata LQW2BHNR12G03L
INDUCTOR, 120NH, 750MHZ, 0.32A, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available